Geçici Email Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Geçici Email Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Geçici email nedir? Geçici email, internette gezerken daha güvenli hareket etmenizi ve spam epostalarından kurtulmanız için geliştirilmiş. Temporaremail.com sitesinde de olduğu gibi sizin için sistemin otomatik olarak ürettiği mail adresleri, 30 dakika içerisinde kendini imha eder. Bu süre zarfında mail sadece kişisel olarak size aittir ve sizin dışınızda hiç kimse bu mail adresini kullanamaz, içerisindeki bilgilere erişemez.

Birçok web sitesi, bloglar, forum siteleri, video yayınları, dijital platformlar, deneme sürümü veren uygulamalar ve internet siteleri ve çok daha fazlası için geçici email sisteminin tercih edilmesi faydanıza olacaktır.

Geçici email ne için kullanılır?

Herhangi bir uygulama, internet sitesi veya bir kişi sizden mail adresinizi talep ediyor ve siz kişisel adresinizi paylaşmak istemiyorsanız. Size özel kendi kendini imha eden mail sistemimizi kullanmanızda büyük yarar olacaktır. Bu sayede aynı mail adresiniz varmış gibi, sistemi 30 dakika boyunca sadece size ait panelinizde kullanabilirsiniz. Gelen epostaları sadece siz görürsünüz ve 30 dakika sonra mail adresiniz kendini imha eder. Geçmişte herhangi bir şey tutmaz ve geri dönüştürülemez.

Email kutunuzdaki gereksiz epostalardan sıkılmadınız mı? İşte bunu öncelemenin en güzel yolu yurt dışında temp mail, temporary email, temporar email gibi daha birçok isimle bilinen 30 dakikalık geçici epostalardır. 30 Minutes Temporary Email sayesinde internette çok daha keyifle ve rahatça gezebilecek, isteyen siteleri rahatlıkla ziyaret edebileceksiniz. Üstelik güvenlik konusunda herhangi bir problem yaşamadan.

Yukarıda bahsettiklerimizin dışında daha birçok konuda temporaremail.com’u kullanabilirsiniz. Deneme sürümü hakkı veren sitelerde veya uygulamalarda sistemin otomatik oluşturduğu geçici epostayı kullanabilirsiniz. Markaların bazı kampanyalarına birden fazla kez katılabilmek için fazladan mail adresine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Geçici email neden güvenli?

Geçici email oluştururken, sistem otomatik olarak oluşturur ve size ait herhangi bir bilgi istemez. Geçici epostalar 30 dakika içerisinde içerisindeki maillerle birlikte imha olur ve geri dönüştürülemez. Geçici mailleri sadece size ait ekranda, siz görebilirsiniz dışarıdan Temporary Email(https://temporaremail.com) ailesi olarak bile bizim müdahalede bulunma veya maillerinizi görme gibi bir şansımız bulunmamaktadır.  Ayrıca, size ait herhangi bir bilgiyi istemiyor olmamızın dışında, ilerisi içinde herhangi bir kayıt oluşturmanızı da talep etmiyoruz. Freemium olarak kullanabileceğimiz sistemimize %100 olarak her kullanıcı gibi sizde erişim sağlayabiliyorsunuz.  Herhangi bir sistem kullanım ücreti ve benzeri ücrette bulunmamaktadır.

Aklınıza takılan soru ve sorunlarınız için destek@temporaremail.com adresine mail atabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.


tag30 Minute Temporary Email, Temporary Email, Temp Email, Safe Mail, Safe Email, Geçici Email, Geçici Eposta, 30 Dakikalık Email, Temporar Email
30/07/2021 09:27alarm